Vaxol – sposób na zdrowe uszy.

Czy wiele razy czyszcząc uszy zwykłym patyczkiem wetknęłaś go zbyt daleko powodując sobie lub bliskiej osobie ból? Czy zastanawiałaś się jaki jest bezpieczny sposób na zdrowe uszy?
Jak wiemy uszy to jeden z najważniejszych narządów, który wymaga odpowiedniej troski i pielęgnacji. Jeśli ucho zostanie zatkane przez zbyt dużą ilość woskowiny lub jeśli dostanie się do niego woda może dojść do zapalenia ucha. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji i oszczędzić sobie niepotrzebnego bólu i antybiotyków. Należy szybko, skutecznie i bezpiecznie czyścić uszy.
Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Istnieje taki produkt i działa świetnie, a dodatkowo jest zdrowy i bezpieczny również dla dzieci. Poczytaj dalej, a przekonasz się sam.

Bezpieczny sposób na zdrowe uszy.

Najprostszym ale i najbezpieczniejszym sposobem aby odetkać ucho jest zakupienie odpowiedniego preparatu w aptece. Godnym polecenia produktem jest Vaxol. Składnikiem preparatu Vaxol jest wyłącznie, specjalnie oczyszczona w warunkach farmaceutycznych oliwa z oliwek. Ten naturalny składnik pielęgnuje skórę przewodu słuchowego, regeneruje ją oraz chroni przed nadmierną wilgocią, która może prowadzić do powstania infekcji ucha zewnętrznego. Vaxol zmiękcza korki woskowinowe oraz wygodnie i bezpiecznie wspomaga naturalny proces oczyszczania uszu z woskowiny. Dodatkowo oliwa z oliwek delikatnie natłuszcza ucho, chroniąc naskórek przed wysychaniem. To bardzo ważne, zwłaszcza dla osób starszych u których częstym problemem jest sucha woskowina.
Warto także zwrócić uwagę na wygodę stosowania preparatu Vaxol. Spray delikatnie rozpyla substancję aktywną w małych odmierzonych dawkach, aplikowanych bez dużego ciśnienia oraz ewentualnego ryzyka uszkodzenia błony bębenkowej. Odpowiednio wyprofilowana końcówka aplikatora zapewnia bezpieczne i łatwe zastosowanie preparatu nawet u małego dziecka. Produkt można stosować zarówno na siedząco, stojąco jak i na leżąco. To duże ułatwienie, zwłaszcza gdy musimy wyczyścić ucho małego dziecka. Ponieważ #vaxol jest naturalnym preparatem można go bez obaw stosować regularnie przez długi czas. Vaxol może być stosowany u niemowląt i dzieci jak również u osoby starszych, noszących aparaty słuchowe czy regularnie korzystających z basenu.

Domowe sposoby na zatkane uszy.

W każdej domowej apteczce powinien znaleźć się właśnie ten preparat. Vaxol jest niedrogi jego koszt to 30 zł, a wystarcza aż na ponad pół roku. Przeczytaj co go wyróżnia:
• Jako jedyny produkt do uszu posiada rekomendacje Polskich Towarzystw Laryngologicznych
• Od ponad 10 lat cieszy się zaufaniem lekarzy i mam. Wypróbowało go już ponad milion osób.
• Produkt jest wygodny w użyciu, można stosować go w każdej pozycji, gdy dziecko siedzi, stoi lub leży
• Odpowiednio wyprofilowana końcówka aplikatora zapewnia bezpieczne zastosowanie preparatu
• Aplikacja jest delikatna (bez ciśnienia), przez co przyjemna dla dziecka
• Ma w 100% naturalny skład
• Jedno opakowanie wystarcza na ponad 6 miesięcy
• Można stosować u niemowląt, dzieci i dorosłych. W przypadku dzieci poniżej 1-go r.ż. należy zasięgnąć opinii lekarza.
Wakacyjna apteczka
Podczas wyjazdu na wakacje warto mieć Vaxol w wakacyjnej apteczne. Dzięki małej, poręcznej buteleczce zmieści się w każdej kosmetyczce. A podczas sportów wodnych tj. pływanie, nurkowanie, surfowanie sprawdzi się jako ochrona uszu przed wodą i niechcianą infekcją. Tylko dwie aplikacje w tygodniu zapewnią #zadbaneuszka i zdrowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona wykonana przez BiuroPromocji.info

Rolety Krakw, aluzje Krakw, aluzje drewniane krakw masa krakw tumacz londyn, tumacz przysigy uk trening personalny olsztyn strony internetowe krakow