Czy zdajecie sobie sprawę jak ważna jest ochrona stóp?

Latem, kiedy świeci słońce, chętniej spędzamy czas poza domem, wyjeżdżamy  na wakacje lub intensywniej wykorzystujemy czas na miejscu. Jesteśmy bardziej aktywni boso w pomieszczeniach ogólnodostępnych o zwiększonej wilgotności (sauny, spa, baseny, siłownie, czy sale do jogi). W tych miejscach wzrasta znacząco ryzyko zakażenia stóp. Właśnie wtedy tak ważna i priorytetowa jest ochrona stóp, a idealnie do tego nadaje się spray 3w1 EXCILOR.

Dlaczego właśnie EXCILOR spray 3w1 jako ochrona stóp?

Jest to jedyny taki na rynku wyrób medyczny, który wysycha w kilka sekund i działa aż do 8 godzin. Zapewnia ochronę stóp przed: grzybicą stóp i paznokci oraz wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnym za powstawanie brodawek, czyli tzw. kurzajek (problem ten w największej mierze dotyczy dzieci). Jest niewidoczny, nietłusty i nie brudzi ubrań. Jest również wodoodporny (działa zarówno w wodzie chlorowanej, jak i słonej). Nie zawiera parabenów, pozostawia skórę czystą, nawilżoną i pachnącą, a przede wszystkim. Co najważniejsze, chroni stopy.

Jak działa EXCILOR spray?

Po spryskaniu skóry i paznokci u stóp natychmiast tworzy powierzchniową barierę ochronną. Dzięki technologii invisiBlock tworzy cienką nieklejącą warstwę kopolimerową, która działa jak „niewidzialna skarpeta”. Powstała warstwa blokuje namnażanie dermofitów odpowiedzialnych za grzybicę stóp i grzybicę paznokci oraz wirusa HPV. Zapobiega bezpośredniemu kontaktowi drobnoustrojów ze skórą i paznokciami.

Kto może stosować EXCILOR spray?

Stosować może każdy, zarówno dorośli jak i dzieci po 2 roku życia. Polecam go w szczególności osobom aktywnie uprawiającym sporty oraz dzieciom, które uczestniczą w różnego typu zajęciach m.in.; judo, karate, zajęcia korekcyjne, basen lub jeśli muszą używać wynajętego obuwia np. rolki, łyżwy, buty narciarskie. Jest to również dobre rozwiązanie dla osób z odpornością obniżoną w wyniku przebytych chorób (jak cukrzyca), podczas których znacznie częściej dochodzi do infekcji i zakażeń stóp. Ochrona stóp jest bardzo ważna również gdy już ktoś chorował w przeszłości na grzybicę. Właśnie wtedy warto sięgnąć po spray Excilor, który #chronistopy aby zapobiec nawrotom.

Ja i moja rodzina często korzystamy w trakcie wakacji z hotelowej łazienki i strefy spa. Spray Excilor stał się naszym niezbędnikiem zarówno podczas wyjazdów, jak i na co dzień. Stosujemy go bardzo chętnie ze względu na niewidzialną ochronę jaką zapewnia, przyjemny odświeżający zapach, nawilżenie skóry stóp, oraz efekt gładkich stóp jaki po nim zostaje. Szybkość wysychania to kolejna zaleta, która się przydaje gdy syn chce szybko wskoczyć do basenu 🙂 Kolejnym plusem #excilor jest poręczne opakowanie z atomizerem, które wystarcza na 50 użyć.

W ofercie dostępne są również płyn i sztyft Excilor,  służące do leczenia grzybicy paznokci.
Dostępne formy:
1. płyn – zamknięty w buteleczce, z pędzelkiem. Nakłada się go jak lakier, z tym że w odróżnieniu od niego nie pozostawia połyskującej warstwy na paznokciu i wysycha w kilka sekund.
2. sztyft – preparat aplikuje się na paznokieć za pośrednictwem końcówki jak w zakreślaczu. Wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych (nie wyleje się nawet wrzucony w plecak), czy mężczyzn, którzy niekomfortowo mogą się czuć z „malowaniem paznokci pędzelkiem”.

Pamiętasz o swoich stopach latem? Jak dbasz o stopy aby nie narazić ich na niepotrzebne infekcje? Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.excilor.com/pl-pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona wykonana przez BiuroPromocji.info

Rolety Krakw, aluzje Krakw, aluzje drewniane krakw masa krakw tumacz londyn, tumacz przysigy uk trening personalny olsztyn strony internetowe krakow