Ciśnieniowy Ekspres Philips 5000 LatteGo. Co go wyróżnia? Czy jest idealny?

Jesteś osobą, która zaczyna dzień od filiżanki kawy? Z racji, że ciągle żyjemy w biegu liczą się dla nas każda zaoszczędzona sekunda. Ekspres Philips 5000 latteGo w szybkim tempie przygotuje dla nas wyśmienitą kawę. W zależności od upodobań, dzięki ekspresowi Philips 5000 LatteGo mamy możliwość wykonania aż 6 rodzajów kaw: ekspresso, kawa czarna, americano, cappuccino, latte macchiato, cafe au lait. I co najważniejsze odbywa się to zaledwie w kilka sekund, poprzez przyciśnięcie jednego wybranego przycisku na panelu głównym. Kawy najczęściej przyrządzane są właśnie na nim umiejscowione. Inne opcje kaw są umiejscowione w menu gdzie do wyboru mamy: ciepłe mleko, americano, ciepłą wodę.

Obsługa Philips 5000 LatteGo to nic trudnego!

Menu jest bardzo przejrzyste i łatwe w obsłudze, zawarte w nim opcje to min: szybkie czyszczenie, twardość wody, temperatura kawy, opcja wyłączania urządzenia gdy nie jest używane ( co pozwala zaoszczędzić energię). Bardzo dobrą opcją jest dostosowanie ilości sporządzonej kawy do własnych preferencji ( ilość kawy, mleka). Sami możemy zdecydować jaką ilość kawy ma nam przyrządzić ekspres.

Ekspres Philips 5000 LatteGo jest wyposażony w młynek ceramiczny, dzięki któremu możemy ustawić poziom mielenia ziaren co przekłada się na aromat i smak kawy. Należy jednak pamiętać, aby poziom mielenia regulować tylko i wyłącznie podczas mielenia kawy! Wtedy na pewno młynek posłuży Wam długie lata.

Ekspres wyposażony jest również w bardzo użyteczny filtr AquaClean, który oczyszcza wodę i zapobiega osadzaniu się kamieni. Bo wiadomo, że kawa najlepiej smakuje gdy woda jest odkamieniona, a nasze urządzenie może spokojnie, bez zbędnego balastu kamiennego działać prawidłowo przez aż 5000 użyć na jednym filtrze.

Innowacyjny system LatteGo – co to takiego?

I teraz wisienka na torcie czyli coś co wyróżnia ekspres Philips 5000 LatteGo od innych ekspresów. To innowacyjny system do spieniania mleka LatteGo błyskawicznie przygotuje kawy z perfekcyjną, aksamitną pianką. Składa się z tylko dwóch części i nie posiada żadnych rurek. Innowacyjna budowa sprawia, że system czyści się niezwykle szybko można opłukać go pod bieżącą wodą oraz umyć w zmywarce.

Prosty w obsłudze,łatwy w czyszczeniu, szybki, błyskawicznie spieni mleko, możliwość wykorzystania kawy ziarnistej i mielonej, funkcja automatycznego płukania, wyjmowany blok zaparzający, filtr AquaClean, 10 letnia gwarancja na młynek ceramiczny.

Czy potrzebujesz więcej dowodów na stwierdzenie, że Ekspres Philips 5000 LatteGo to ten idealny?

Ja już wybrałam 🙂

ekspres philips 5000 lattego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven − four =

Strona wykonana przez BiuroPromocji.info

Rolety Krakw, aluzje Krakw, aluzje drewniane krakw masa krakw tumacz londyn, tumacz przysigy uk trening personalny olsztyn strony internetowe krakow