Czy zadawałaś sobie kiedyś pytanie: Czy wewnętrzne piękno jest ważne ? Jak osiągnąć spokój ducha i odzyskać harmonię ze światem?

Wracając do domu zmywając makijaż, zakładając dresy spoglądasz w lustro i widzisz swoje zewnętrzne ja… w którym dostrzegasz natłok: obowiązków, trosk, smutków, a niekiedy złych emocji i wspływu wielu sytuacji dnia codziennego… Właśnie w takiej chwili ważne jest  wewnętrzne  piękno… Czy zastanawiałeś się czym jest wewnętrzne piękno?  A jak go odkryć? No właśnie jak? Czy w twoim życiu zdarzają się chwile, w których otaczasz się pięknymi przedmiotami, aby poczuć głębie wewnętrznego spokoju, radości, miłości?

Laurey Simmons autorka książki „Księga wewnętrznego piękna” ukazuje jak drobne gesty, przedmioty, sytuacje i rytuały wpływają kojąco na zmysły i doznanie głębszego rodzaju piękna. Autorka odpowiada na wiele nurtujących pytań.

Nie tylko tytuł jest „piękny…”

Już sama okładka i piękne holograficzny tytuł zachęca do sięgnięcia po tą pozycję.  Kolorowe strony ze zdjęciami, które są bardzo atrakcyjne dla oczu. Pewien otwarty układ i podział na rozdziały odnoszące się do rożnych aspektów życia, zatem możesz  czytać i wracać do pewnych rozdziałów w zależności czego w danej chwili potrzebujesz. Książka jest pewnego rodzaju podróżą podczas której spotykasz świat, który masz w zasięgu ręki. Jeśli przystaniesz na moment zobaczysz w zupełnie innej, nowej perspektywie. Może i ktoś powie przecież to zwykle przedmioty cóż takiego mogą zdziałać… Zagłębiając się w treść tej pozycji odkryjesz, że nawet zwykły kwiatek postawiony na stole, w wazonie możne przynieść ci radość i pewną celebracje chwili. Wyzwolić w tobie spokój i wewnętrzne piękno, o którym tak często zapominamy w czasach pogoni i pośpiechu za ideałem czegoś, dążąc do wyidealizowanych celów. Nadszedł czas, aby celebrować chwilę! Nasz czas i piękno które nas otacza, a które jest nam tak bardzo potrzebne do uzyskania harmonii ze światem i z samym sobą.

Podsumowując magiczną księgę…

Jeśli jesteś gotowy na przeżycie niezwykłej przygody magicznego świata rytuałów, kryształów i medytacji to zdecydowanie musisz przeczytać tą książkę. Czas sprawdzić czy twoje wewnętrzne piękno udziela się wśród innych i daje odrobinę przychylności dla samego siebie.

 

2 Replies to “Wewnętrzne piękno … Czy jest ważne?”

  1. Przyznam , że masz racje wygląda fantastycznie! Z ogromną przyjemnością po nią będę chciała sięgnąć. Dodatkowo ciekawie się prezentuje i z pewnością sięgnę z wielkim zapałem po tą książkę. Pozdrawiam cieplutko kochana 🙂
    Klaudia

  2. Według mnie wewnętrzne piękno jest bardzo ważne, przynajmniej w moim przypadku 🙂 Ciekawa lektura z ogromną przyjemnością po nią sięgnę. Już wręcz nie mogę się doczekać aż wybiorę się do świata rytuałów, kryształów i medytacji! Pozdrawiam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 1 =

Strona wykonana przez BiuroPromocji.info

Rolety Krakw, aluzje Krakw, aluzje drewniane krakw masa krakw tumacz londyn, tumacz przysigy uk trening personalny olsztyn strony internetowe krakow