All in black, rozumiany jako czarna sukienka z pełnym zestawem to trend, który jest uniwersalny i ponadczasowy.

W wielu pokazach mody znanych projektantów możemy spotkać kolekcje, w których czerń dominuje. Czarny zestaw zawsze będzie bezpieczny. Jak mawiała Coco Chanel „Czerń jest ponad wszystko”… można utożsamiać ją z odwagą, siłą, gustem, stylem i elegancją.

All in black, rozumiany jako czarna sukienka z pełnym zestawem to trend, który jest uniwersalny i ponadczasowy. W wielu pokazach mody znanych projektantów możemy spotkać kolekcje, w których czerń dominuje. Czarny zestaw zawsze będzie bezpieczny. Jak mawiała Coco Chanel „Czerń jest ponad wszystko”… można utożsamiać ją z odwagą, siłą, gustem, stylem i elegancją.

Już niejednokrotnie badania dowiodły, że kolory zakładamy nie z przypadku. Kolor świadczy o naszym nastroju, utożsamia nasze wewnętrzne emocje, wiek, sytuację zawodową, klasę społeczną. Jedno jest pewne jest, że to właśnie kolorami i ubiorem ukazujemy swoją osobowość.

Kto zakłada All in black?

Możemy wyodrębnić dwie grupy: jedna to osoby z silnym charakterem, pewne siebie, niezależne i zdyscyplinowane, a z drugiej zaś osoba ubierająca się w kolor czarny chce się ukryć lub jest nieśmiała, zakompleksiona, chce ukryć swój charakter lub osobowość, depresję lub stany lękowe pod płaszcze czerni, pozostać w cieniu.

All in black to niejednokrotnie trend w modzie, który zawsze będzie się kojarzył z dobrym gustem, elegancją, wyczuciem stylu. Występuje w wielu stylach w modzie np. glamour, klasyczny, minimalistycznym Chodź raz jest mniej modny, raz bardziej dominujący w trendach. Nigdy nie wyjdzie z mody jak klasyczna mała czarna.

Kiedy ubierać czerń?

Musisz jednak pamiętać, że ubierając się całościowo na czarno baw się fakturami. Czerń to kolor, który lubi zadbane osoby, dbające o dłonie i paznokcie. Dodaje zdecydwanie elegancji, powagi i lat jeśli nie chcesz się dodatkowo postarzeć unikaj czarnego koloru w okolicach twarzy. Kolor ten pozornie wyszczupla, ale warto pamiętać że ubierając się całościowo na czarno efekt możne być odwrotny. Lepiej założyć czarną część garderoby na tam gdzie chcemy odjąć kilogramów a jaśniejszą w celu dodania kształtu sylwetce.

Moja czarna stylizacja

Dzisiejsza moja stylizacja All in Black to zdecydowanie zabawa fakturami. Połączyłam zwiewną tiulową sukienkę w czarne kropki z ciepłą, puchową kurtką WINNER CLASSIC z ogromnym milusim futerkiem, na którą teraz  w sklepie LA BUTIK macie – 20 % na wszystkie okrycia wierzchnie. Dodatkami dopełniającymi zestaw jest  torebka Kazar z przeszyciami oraz zamszowe kozakami z GINO ROSSI

I jak podoba Wam się to połączenie tiulu, furta i zamszu? Czy lubicie łączyć zwiewne sukienki z z pozornie ciężkimi i grubymi materiałami?

One Reply to “All in black- czarna sukienka w zestawie…”

  1. I’m now not sure where yoս are getting your іnformation, howeveг good
    topіc. I muѕt spend a while studying more or working out more.
    Thanks for magnificent info I used to be in search of this іnformation for my missiοn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × four =

Strona wykonana przez BiuroPromocji.info

Rolety Krakw, aluzje Krakw, aluzje drewniane krakw masa krakw tumacz londyn, tumacz przysigy uk trening personalny olsztyn strony internetowe krakow