seboradin men

Seboradin Men nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów dla meżczyzn. W skład której wchodzą: Szampon, lotion i ampułki przeciw wypadaniu włosów. Ponieważ jest to seria kosmetyków polecana mężczyznom:

  • którzy boryką się oznakami łysienia ,

  • z problemem wypadających, przerzedzających się włosów,

  • z nasilającym się powstawaniem zakoli,

  • którym zależy na przyspieszeniu wzrostu i zagęszczeniu włosów,

  • którzy chcą opóźnić proces łysienia i zastosować odpowiednią profilaktykę.

Co wyróżnia Seboradin Men?

Seria Seboradin Men to produkty, które powinien przetestować każdy mężczyzna. Ze względu na  w/w problemamy oraz lubi holistycznie dbać o swoje włosy. Przede wszystkim watro zwrócić uwagę, że kosmetyki zostały wzbogacone nanocząsteczkami z witaminami i ekstraktem roślinnym. Składnikami, które bezsprzecznie odpowiadają za odżywienie skóry głowy oraz wzmocnienie włosów. Specjalnie dopracowany skład i sprawdzona receptura jeszcze bardziej sprawiają, że preparaty Seboradin MEN skutecznie minimalizują lub całkowicie rozwiązują problem z przerzedzaniem się włosów, pojawianiem się zakoli czy łysieniem.Stosując tą serię bardzo ważna jest systematyczność stosowania.

Jakie są efekty po zastosowaniu Seboradin Men ?

Mąż przetestował wszystkie produkty. Najbardziej przypadł mu do gustu szampon oraz 14 dniowa kuracja czyli Ampułki Seboradin Men Forte Przeciw Wypadaniu Włosów. Szampon stosował do codziennej pielęgnacji i mycia włosów.  W rezultacie włosy stały się silniejsze, gęstsze, bardziej błyszczące,a dodatkowo zaczęły wyrastać nowe w miejscach jak zakola i szczyt głowy. Kuracja ampułkami to przyjemny masaż dla skóry głowy. Pobudza do wzrostu nowych włosów jak również wzmacnia i odżywia cienkie i osłabione. Warto zauważyć, że włosy zyskały zdrowy blask. Fryzura stała się jeszcze bardziej bujna. Więcej o ampułkach poczytaj na stronie Seboradin

Nowością w serii jest Spray odsiwiający do włosów Seboradin Men o pojemności 200 ml

Przede wszystkim jest on przeznaczony dla mężczyzn, którzy mają: włosy siwe, osłabione, przy pierwszych objawach siwienia. Powodują odsiwienie i wzmocnienie naturalnego koloru włosów ciemnych.

DZIAŁANIE I EFEKT:

Spray zawiera przede wszystkim kompleks naturalnych składników oraz peptydy. Przyczyniają się do odwrócenia procesu siwienia włosów i poprawy ich pigmentacji. Co w rezultacie stosowania sprayu wpływa na zmniejszenie ilości siwych włosów. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają mocne, zdrowsze, odzyskują młody wygląd. Produkt zapobiega żółknięciu włosów. Spray wzmacnia naturalny kolor włosów. Powoduje ich naturalne przyciemnienie. Badania aparaturowe potwierdziły, że regularne stosowanie Seboradin Men Spray odsiwiający do włosów przez 8 tygodni. Jeszcze bardziej redukuje ilość siwych włosów oraz wzmacnia naturalny kolor włosów.

Co ważne ? Spray nie jest produktem koloryzującym włosy. Jest to produkt,który nie brudzi ubrania i nie wypłukuje się podczas mycia.

seboradin men

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *