#stylowasroda

#stylowaSroda to cotygodniowa zabawa, która jest pewnego rodzaju wyzwaniem dla każdej z nas. Jest prowadzona na instagramie  @kobietastylowa w każdą środę. Polega na dodaniu zdjęcia na zadany co tydzień temat i oznaczeniu go odpowiednimi hashtagami: #stylowasroda i #kobietastylowa

Zabawa powstała na moim koncie od stycznia 2020r. jej celem jest wspólne poznanie wielu sympatycznych osób, ładnych profili, stanowić ma pomysł na fajne zdjęcie oraz pomysł na coś przyjemnego dla Nas kobiet.

Jako dołączyć do zabawy #stylowaSroda ?

Wystarczy spełniać cztery warunki:

1. W środę dodaj zdjęcie na swoim instagramie na zadany temat. Tematy są podawane na instagramie @kobietastylowa w każdy piątek lub sobotę.

2. Otaguj zdjęcie hashtagami : #stylowaSroda i #kobietastylowa Jest to ważne aby inne uczestniczki mogły zobaczyć twoje zdjęcie.

3. Wejdź na mój profil @kobietastylowa zostaw komentarz, że bierzesz udział zaproś 2 osoby do zabawy i zachęć do odwiedzin twojego profilu.

4. Wejsz w hashtag #stylowaSroda i odwiedzaj inne koleżanki. Zostawiaj u nich polubienia i komentarze. Baw się dobrze i poznawaj nowe sympatyczne kobietki.

Jeśli masz propozycję na kolejne tematy zabawy #stylowasroda możesz dodawać je w wiadomości prywatnej do mnie, komentarzu lub przesłać emailem kstylowa@gmail.com

Na instagramie jest już wiele tego typu zabaw. I bardzo dobrze trzeba się jednoczyć i wspierać oraz poznawać i odwiedzać nawzajem. Ja wytrwale biorę udział w cotygodniowej zabawie u Dominiki już dobre parę lat. Właśnie to ona dała mi kopa do stworzenia własnej zabawy. Dziękuję Dzikowska za tak wiele pozytywnej energii oraz tak dużej dawki cennych informacji na temat fotografowania.

W czasach takt trudnych jak dziś, gdy musimy #zostańwdomu relacje międzyludzie są ważne. Jeśli nie można spotkać się w tradycyjny sposób. Warto pisać i rozmawiać poprzez social media. Zgadzacie się? To co kto chętny do zabawy?

#stylowasroda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *