Triple Grain to najnowsza, naturalna linia kosmetyków  Mrs. Potter’s sugerowana włosom zniszczonym, wymagającym regeneracji. Czy warto zakupić?

Dzisiaj przedstawiam Wam szampon i odżywkę  MRS. Potter’s które otrzymałam do testowania od firmy Forte Sweden Zestaw ten to kosmetyki naturalne z bardzo długą historią. Ma opakowaniu znajduje się portret kobiety w kapeluszu. „Mrs. Potter była Brytyjką żyjąca w XIX wieku w Anglii, której pasją było ziołolecznictwo, uprawa roślin, a także ich zastosowanie w codziennej pielęgnacji i higienie ciała – w tym szczególnie włosów. Na przełomie XIX i XX wieku przeniosła się do Szwecji, gdzie zafascynowała ją dziewicza natura tego kraju. Chętnie czerpała z bogatych lokalnych tradycji i była przekonana, że zioła i kwiaty mają dobroczynne działanie dla skóry i włosów. Pod koniec XIX wieku przygotowała pierwszą miksturę służącą do mycia włosów – wiele lat później mikstury takie zaczęto nazywać szamponami. Zgromadzona przez dziesięciolecia wiedza Mrs. Potter umożliwiła stworzenie wielu receptur najlepiej odpowiadających różnym potrzebom włosów.

Jaki jest skład linii Triple Grain?

Potrójna moc natury pochodząca z ziaren i zbóż. Składniki aktywne pochodzenia roślinnego:
– proteiny pszenicy
– ekstrakt z lnu
– mleczko z owsa

W skład kompletu TRIPLE GRAIN wchodzą: szampon* 390 ml i odżywka** 390 ml  94% składników pochodzenia naturalnego i 98% składników pochodzenia naturalnego. Patrząc na skład nie możemy mieć wątpliwości, że są to kosmetyki dobrej jakości lecz w rozsądnej cenie. Więcej na stronie Forte Sweden

Moja opinia jest?

Stosowałam szampon i odżywkę Mrs. Potter’s triple grain od miesiąca, codziennie. Moją uwagę przykuł fakt, że są one naturalne z wyciągu z ekstraktów roślinnych pszenicy, owsa i lnu. Ważne jest, aby dla uzyskania fajnego efektu stosować zestaw zarówno szampon jaki i odżywkę. Mogę powiedzieć, że idealny zestaw do codziennego mycia włosów, które są zniszczone i wymagają regeneracji. Nie obciążają włosów, pozostawiają przyjemny delikatny zapach. Włosy są wzmocnione, pełne blasku. Po zastosowaniu odżywki moje włosy były miękkie w dotyku, gładkie i lśniące, odżywione oraz łatwe do rozczesania. Produkt rekomendowany jest również dla vegan. Zestaw ten mogą używać również mężczyźni gdyż zapach jest bardzo delikatny. Produkty te możesz zakupić w Rossmanie, Drogerii Natura w Auchan.

Miałaś kiedyś okazję używać kosmetyki pielęgnacyjne do włosów z tej firmy?

Firma zorganizowała również akcję pod nazwą #naturabudzisięnawiosnę więcej informacji na stronie Forte Sweden

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *