Koszulowy.pl to strona, na której znajdziesz prezent idealny dla swojej mamy.  Czy myślałaś już o prezencie z okazji święta twojej mamy? Czy twoja Mama to wyjątkowa osoba, której chcesz podarować coś nietuzinkowego w postaci koszulki lub poduszki? A może mama lubi pić kawę lub herbatę w ulubionym kubku?

Na stronie koszulkowy.pl znajdziecie wiele ciekawych i oryginalnych personalizowanych prezentów. W ofercie znajdują się koszulki, bluzy, zestawy dla całej rodziny oraz gadżety (dekoracyjne poduszki, skarpety, torby, skarbonki lub kubki.

Sklep wyróżnia z pośród innych wysoka jakość wykonania wydruku, szybka dostawa, przystępna cena i przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Mam na myśli realizację waszych wymarzonych napisów. W tworzeniu może ograniczyć Was jedynie własna wyobraźnia 🙂 Często w zakładce promocję znajdują się świetne okazje i same perełki. jeśli twoje zamówienie będzie na kwotę 150 zł przesyłka jest za darmo.

Ja jako wielbicielka dodatków do domu wybrałam na Koszulkowy.pl poduszkę. Wydruk wykonany jest rewelacyjnie. Po kilku praniach nie zauważyłam aby chodź trochę wyblakł. Wkład w poduszce jest gęsty i po praniu nie zmniejsza swojej objętości i nie odkształca się. Na poduszkę możecie dodać napis jaki tylko zechcecie.

A ty jaki wybrałbyś napis na poduszkę? Myślę, że na stronie znajdziesz wiele interesujących produktów.

Drugą moją miłością są kubki. Mój jest z napisem Kocham Cię bardziej niż kawę. Jest on wykonany właśnie na prezent dla mojej mamy. Myślę, że będzie zadowolona. Gdyż napis jest żywy, dobrej jakości. Zapakowany był tak, aby nie uszkodził się podczas transportu w specjalne kartonowe pudełko ze styropianem.

Ostatnio na czasie jest również temat maseczek ochronnych. To już swoista moda. Może właśnie fajnie mieć taką wyjątkową maseczkę z własnym wydrukiem? Wyróżnić się z tłumu i być indywidualistą. Koszulkowy.pl wydrukuje na maseczce dosłownie wszystko. A patrząc na sytuację maseczka ochronna pozostanie z nami jeszcze na pewno kilka sezonów. Co ciekawego wydrukowałbyś na swojej maseczce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *