Tarnowskie spotkanie blogerek miało miejsce 13-ego w piątek w restauracji Cafe Mama. Kameralnie w kilka osób, w zasadzie byłyśmy tylko my. Niezwykłe ważne tarnowskie spotkanie gdyż towarzyszyła mu zbiórka pieniędzy na rzecz ratowania australijskich Koali. W spotkaniu uczestniczyło 7 tarnowskich blogerek. Tarnowskie spotkanie zorganizowała nasza kochana Evi  która jest mistrzynią w organizacji takich spotkań. Zawsze wszystko dzięki Ewie jest na najwyższym poziomie. Mój udział był bardzo niewielki jeśli chodzi o pozyskanie produktów na licytację. Dołożyłam do organizacji drobną cegiełkę. Zaś wsparłam spotkanie licytując pozyskanie przedmioty od firm. Zgromadzone pieniądze (a uzbierałyśmy pokaźną kwotę) zostały przekazane na na portal Wrocławskie Zoo które wspiera Australię i Misie, bo taki był cel naszego spotkania. Mam nadzieje że dzięki nam udała się uratować jakiegoś misia  Koala, a możne nawet kilka 🙂 Ja zawsze powtarzam, że warto pomagać bo dobro powraca.

Dziewczyny spotkanie zaczęły od pysznej kawy przygotowane w restauracji Cafe Mama. Jest to kameralne miejsce dla rodzin z dziećmi, bardzo dobrze usytuowane z bajecznym wystrojem, z obszernym kącikiem dla dzieci. Menu jest dostosowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecamy to miejsce, mój Franek wspomina miło spędzony tam czas oraz pyszne pierogi ruskie. Stwierdził, że dużo lepsze niż ja robię 😛

Ja z dzieciakami dotarłam nieco spóźniona, ale tak to już z nami bywa 🙂 Każda z dziewczyn zaprezentowała przygotowane przedmioty od firm i zaczęła się licytacja. Przedmiotów do licytacji było bardzo dużo, cel był szczytny. Każda z dziewczyn chciała pomóc. Wylicytowane zostały wszystkie przedmioty. Mój portfel pozostał pusty. Wiem, że przekazane pieniądze są dobrze rozdysponowane i dzięki nim jakiś Miś będzie miał lepsze życie. Z racji, że zaczął panować w Polsce koronawirus zaraz po licytacji udaliśmy się z chłopakami do domu przestrzegać kwarantannej.

Naszą akcję swoimi produktami wsparło wiele firmy za co bardzo dziękujemy.

Oto lista sponsorów naszego spotkania:

Z racji, że największą liczbę paczek pozyskała Ewa odsyłam Was na jej bloga, gdzie szczegółowo przedstawia produkty, które znalazły się na licytacji.  Ja ze swojej strony dziękuję https://nailscompany.eu/https://regalcotton.com/http://yabu.pl/https://www.kosmetykiaa.pl/https://muza.com.pl/http://mycosmetics.pl/producent/michel-mercierhttp://www.brafitteria.net/ za przekazanie swoich przedmiotów na licytację.

Was zachęcam do brania udziału w takich spotkaniach, ale również organizacji licytacji na szczytne cele i pomocy. Pamiętajcie każdy może czynić dobro, każdy może dać coś od siebie.

Teraz zaczynam testowanie wylicytowanych produktów i już niebawem będą sukcesywnie pojawiać się recenzje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *