Z produktami firmy Kerabione spotkałam się już kilka razy i zawsze byłam z nich zadowolona. Tym razem przyszedł czas na suplement diety w postaci tabletek Kerabione MAMA dla włosów i paznokci. Ja jako włosomaniaczka już teraz zakupiłam produkt. Po pierwszej ciąży miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów i utrzymaniem ich w ryzach. Bujna fryzura w ciąży, a później nagłe uczucie łysienia. Podczas karmienia piersią towarzyszy nam zmęczenie, często brak snu i tzw baby blues. Tak ważne jest uzupełnianie tych minerałów dla naszego zdrowia, a także pięknego wyglądu naszych włosów i paznokci. Dlatego bardzo ważne jest aby stosowane produkty były bezpieczne i skuteczne. Oczywiście ważne jest zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia, badania i stwierdzenie jakich minerałów nam brakuje czy czasem nie jesteśmy chorzy. Mamy może niedobory witamin i minerałów, nasza tarczyca dała o sobie znać lub mamy spadek żelaza i anemię.

Jaki jest skład Kerabione MAMA ?

Wiadomo, że znalezienie preparatu do odbudowy włosów, bezpiecznego dla kobiet karmiących piersią, z tak dużą dawką aminokwasów siarkowych, stanowi wyzwanie. A Kerabione MAMA to się udało. Zobaczcie zatem jaki jest skład.

Tabletki Kerabione MAMA zawierają aminokwasy (L-metioninaL-cysteina) składnik budulcowy włosów oraz minerały i witaminy takie jak: żelazo, kwas foliowy, jod, witaminy z grupy B, w połączeniu z biotyną, selenem, cynkiem i miedzią. A to wszystko zamknięte w dwóch powlekanych, łatwych do połknięcia tabletkach. Biotyna, selen, cynk pomagają zachować zdrowe włosy. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji. Selen i cynk wpływają na zachowanie zdrowych paznokci. Żelazo, foliany i witamina B12 odgrywają rolę w procesie podziału komórek. Jod wspiera prawidłową produkcję hormonów tarczycy i prawidłowe funkcjonowanie tarczycy. Producent zaleca stosowanie 2 tabletek dziennie Kerabione Mama. Skład jest również bardzo zadawalający. Kerabione mama zawiera: substancja przeciwzbrylająca-celuloza mikrokrystaliczna, L-cysteinaL-metionina, kwas L-askorbinowy (witamina C), maltodekstryna, furman żelaza (II) (żelazo), stabilizator-sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, cytrynian cynku (cynk), octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E), stabilizatory-poliwinylopirolidoni hydroksypropyloceluloza o niskim stopniu podstawienia (L-HPC), substancja przeciwzbrylająca-sole magnezowe kwasów tłuszczowych, amid kwasu nikotynowego (niacyna), L-selenometinina (selen), substancje przeciwzbrylające-dwutlenek krzemu i kwasy tłuszczowe, glukonian miedzi (II) (miedź), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirydoksyny(witamina B6), ryboflawina, kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), jodek potasu (jod), D-biotynametylokobalamina (witamina B12), stabilizator-hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca-talktrójglicerydy kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, barwniki-dwutlenek tytanu i tlenki żelaza.

Pamiętajcie, że nie należy przekraczać zalecanej dawki 2 tabletek po posiłku dziennie!

Mam dla Was kod rabatowy 10 % zniżki na produkty. Na stronie https://www.zakupto.eu/

Czy dbacie o siebie również od środka poprzez odpowiednią suplementację?

Zwracacie uwagę na skład i jakość suplementów diety?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *