Czekając na cud bo tak można nazwać czas dziewięciu miesięcy oczekiwania na narodziny dziecka. Wiadomo, że w tym czasie zachodzi wiele zmian w organizmie kobiety.  Wiele chorób, dolegliwości, podwójnego dbania o siebie, płaczu i złości bez powodu. Jest to dziewięć miesięcy niepewności, troski, zastanowienia się, humorów, zmiennych nastroi, czas dziwnych i niewyjaśnionych zmian. Ale również czas czekania na tą małą kruszynkę, wybierania imienia, szykowania wyprawki, urządzania pokoju lub miejsca w sypialni na przybycie nowego członka rodziny.

Czekając na cud czyli naszego maluszka zaczynam gromadzić, kupować i urządząć miejsce dla małego człowieczka. Nie dajcie się zwariować ta mała kruszynka rośnie w zawrotnym tempie. Nie ważna jest tu ilość rzeczy, ale jakość. Ważne jest, aby przedmioty, ubranka i produkty były dobrej jakości z odpowiednim składem z materiałów wysokiej jakości. Moja przygoda z produktami NUK zaczęła się już sześć lat temu podczas wyboru smoczka i butelki dla pierwszego synka Frania. Dzięki odpowiedniemu smoczkowi zęby i zgryz Frania jest właściwie ukształtowany. Dla drugiego syna również wybrałam smoczek MY First NUK

Dlaczego smoczego My First NUK jest odpowiedni jako pierwszy smoczek?

  • jeszcze delikatniejszy dla zębów dzięki ulepszonemu anatomicznemu kształtowi – mniejszy nacisk na szczękę i zęby
  • wyjątkowo miękka od góry i spłaszczona gumka
  • wyjątkowo cienka i wąska szyjka
  • optymalnie dostosowuje się do podniebienia i zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka
  • nie zawiera BPA
  • dostępny w rozmiarze 0-6 miesięcy, kolejne rozmiary to 6-18 miesięcy i 18-36 miesięcy.

Z czystym sumieniem mogę go polecić. Ma jeszcze jedną zaletę jest mały i idealnie dopasowuje się do buźki drobniutkiego dziecka.

O 45% bardziej miękki – Jego szczególnie miękka górna powierzchnia delikatnie dostosowuje się do podniebienia dziecka. Bardziej gładki – dolna powierzchnia smoczka jest jeszcze gładsza i ma wyprofilowany kształt, co zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka.
O 9% węższy i o 35% cieńszy – Jeszcze węższa i cieńsza szyjka smoczka pomaga zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby. A poza tym, jak w każdym smoczku uspokajającym NUK, powietrze może wydostawać się na zewnątrz smoczka przez odpowietrzacz, dzięki czemu smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się. Wszystko to razem sprawia, że smoczek uspokajający NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Innowacyjny smoczek NUK Genius został opracowany we współpracy z lekarzem stomatologiem Dr. med. dent. von Treuenfelsem i opierając się na najnowszych odkryciach w medycynie i technologii.

Jesteś mamą ? Czekając na cud możesz wygrać jeden z 3000 smoczków My First NUK wystarczy, że:

wypełnisz formularz zgłoszeniowy i odpowiesz na pytanie konkursowe. Możecie się zgłaszać w trzecim już ostatnim etapie , który trwa od 1 grudnia – 30 grudnia. Zatem śpiesz się bo pozostał tylko jeden dzień !

 

Do 20 stycznia firma NUK wybierze zwyciężczynię grudniowej edycji, która otrzyma nagrodę główną. Zwycięzcy otrzymają informację o zakwalifikowaniu do akcji. Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie w regulaminie akcji. Dodatkowo możesz wygrać wyprawkę dla maluszka więcej szczegółów tutaj.

Ja zamówiłam również butelkę antykolkową ze specjalnym smoczkiem silikonowym oraz żel do mycia niemowląt z substancjami pochodzenia naturalnego. Może go używać cała rodzina. W swoim składzie posiada:rumianek, proteiny pszenicy, substancje myjące pochodzenia naturalnego, naturalne ph dla skóry i co ważne nie zawiera mydła.

 

 

3 Replies to “Czekając na cud – smoczek i konkurs NUK”

  1. Nigdy nie używałam produktów Nuk, przy żadnej z córek. Postawiłam na inne marki i ani razu się nie zawiodłam. Jednak myślę, że jeśli zostaje się mama po raz pierwszy to warto sprawdzać produkty i wybrać najlepsze dla swojego dziecka 🙂

  2. Hi there! I could have sworn I’ve been to this site before but after reading through some of the post I realized it’s new to me.
    Anyhow, I’m definitely delighted I found it and I’ll be book-marking and checking back often!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *