klar

Czas przedświąteczny to przede wszystkim przygotowanie ozdób, potraw, dekoracji, ale również gruntownych porządków. Czy używając chemii do czyszczenia domu zwracałaś uwagę na skład tych produktów? Czy zastanawiałaś się jak pozyskiwane są te produkty, co w sobie kryją? W jakich opakowaniach są przechowywane? Ja od ponad roku używam naturalnych produktów Klar.

Co wyróżnia norweskie środki czystości Klar?

SLS, chlor, fosforany, parabeny, barwniki – kupując środki do sprzątania staramy się wyeliminować te składniki, by nie podrażniały naszej i najbliższych skóry. GMO czy mikroplastik także zniechęcają do zakupów, w szczególności osoby dbające o dobro planety. Ważne jest również nasze zdrowie. Ile razy po zastosowaniu środków chemicznych miałaś problem z zaczerwienionymi dłońmi, przesuszoną skórą i podrażnieniami? Stosując produkty z naturalnym składem możesz w zupełności zapomnieć o rękawiczkach i przykrych dolegliwościach. Środki czystości tego typu dbają dbają o twoje dłonie i organizm.

Już wiele razy próbowałam z naturalnym środkami czystości, ale zawsze było z nimi coś nie tak: to miały za dużo octu w swoim składzie, to były całkowicie bezzapachowe i jak woda. Aż w końcu w moje ręce trafiły linia środków czystości od Orka Care. I tak odkryłam produkty Klar, które nie tylko mają dobry skład, są ekologiczne, bez zbędnych środków chemicznych, ale zapachem nawiązujące do natury, są w opakowaniach 100% recyklingowych. Produkty te są wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Na każdym opakowaniu jest podany skład w języku polskim.

Jakie środki Klar są dostępne na rynku?

Moimi ulubionym, których często używam jest uniwersalny płyn do czyszczenia  do mycia podłóg oraz wszystkich powierzchni w domu. Pozostawia pomieszczenie czyste i świeże. Posiada łagodny oraz przyjemny zapach koniczyny drzewnej. Wydajność: 1 nakrętka na wiadro wody. Poj. 750 ml, cena: 19,99 PLN. Jego zapach jest moim ulubionym i nie pachnie jak wiele płynów sztucznie. Idealnie sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym. Doskonale wiem jak ciężka bywa walka z atopowym zapaleniem skóry, egzemą czy z podrażnieniami. Szczególną uwagę zwracam na płyny i proszki do prania.Taki jest właśnie bezzapachowy żel do prania – został stworzony do prania ubrań białych i kolorowych. Ja używam go również do prania ubranek dziecięcych. Jest bezzapachowy posiada dodatkowo certyfikat NAAF (Norweskiego Stowarzyszenia Astmy i Alergii). Poj. 750 ml, cena: 29,99 PLN.Trzecim moim ulubionym produktem jest płyn do mycia szyb i luster, jeszcze takiego genialnego, który nie zostawia smug, czyści szybko i dokładnie i jest bardzo wydajny nie miałam cena: 19,90 PLN. Wszystkie produkty kupicie w drogerii Rosmann często są promocje lub na stronie internetowej Klar

Jakich środków czystości używacie najczęściej? Zwracacie uwagę na ich skład? Czy kiedyś stosowaliście naturalne środki czystości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *