kobieta stylowa

Już niewiele czasu pozostało do świąt Bożego Narodzenia. To świetna okazja aby kupić lub zrobić bliskim prezent świąteczny. Pomysłów na prezenty jest zapewne cała masa. Wszystko zależy co chcemy podarować bliskim i jaki to ma być rodzaj prezentu. Na prezent świąteczny wybieramy najczęściej czekoladki, słodycze, nieśmiertelne skarpety lub krawat:) książki, kosmetyki, perfumy, ubrania,biżuterię lub drobny sprzęt. Można wymienić wiele takich propozycji. Chodź wiemy jak ciężko jest trafić w gusta i sprawić komuś naprawdę niespodziankę i mile go zaskoczyć. Dlatego świetnym rozwiązaniem w ostatnim czasie stały się karty podarunkowe lub kawa, która zawsze będzie prezentem idealnym.

 

Dlaczego kawa to wspaniały pomysł na prezent świąteczny?

Kawa ma wiele zalet między innymi jest: źródłem antyoksydantów, doskonałym środkiem antydepresyjnym, zapobiega wielu chorobom, działa odchudzająco oraz zapobiega starzeniu się. Ważne jest aby nie wypijać jej więcej niż 2 filiżanki dziennie. Myślę,że niesie wiele korzyści dla zdrowia, a przede wszystkim dla samopoczucia obdarowanej osoby. Dzisiaj przychodzę do Was z propozycją kawy, która pochodzi z rodzinnej Palarni Kawy Kopernik z Torunia. Jej zapach sprawia, że nikt nie potrafi przejść obojętnie. Świeża, szlachetna 100% Arabika, uczyni każdą chwilę wyjątkową. Na stronie kawa na prezent . Znajdziecie wiele propozycji prezentowych. Dla prawdziwego smakosza kawy będzie to świetna propozycja. Możecie stworzyć wyjątkowy prezent świąteczny. Znajdziecie wiele różnych rozwiązań od kawy ziarnistej (możecie również wybrać opcję mielenia na życzenie), herbaty, słodyczy jak również wyjątkowych akcesoriów. W postaci puszek, młynków, kawiarek, zaparzaczy. Wszystkie prezenty zapakowane są w wyjątkowych eleganckich pudełkach z etykietom. Taki prezent świąteczny możecie sprawić niemalże każdemu. Jeśli nie wiesz co kupić rodzicom, dziadkom, swoim pracownikom, mężowi, nauczycielce to myślę, że ci trochę podpowiedziałam 🙂

Nasz wybór na prezent świąteczny dla taty.

Synek pod choinkę wybrał właśnie jedną z dostępnych kaw na stronie. Myślę, że zaskoczy tatusia wyjątkową personalizowaną niespodzianką w postaci swojego życzenia na etykiecie i wywoła uśmiech na jego twarzy. Wybrany zestaw zawiera również smukły i elegancki młynek ręczny. Wykonany ze stali nierdzewnej z ceramicznymi żarnami, regulowaną grubością mielenia ziaren.

Bo kto nie chciały mieć małej palarni kawy w swoim domu lub biurze? Jesteście team kawa czy herbata? Jakie macie propozycje na prezent?

prezent świąteczny #kawanaprezent

#kobietastylowa

2 Replies to “Prezent świąteczny najlepszy to…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *