Detale we wnętrzu chyba są u każdego z was. To one określają charakter mieszkania i wyrażają gusta mieszkańców. Dom to tzw cztery ściany. Nie lubię pustych ścian uwielbiam je dekorować, nadawać im charakteru poprzez np. plakaty. Mając bazę w postaci szarych ścian, stonowanych kolorów mebli i podłóg zawsze można dodać detale we wnętrzu w postaci kolorowych plakatów.

Dlaczego wybrałam plakaty haveaniceart jako detale we wnętrzu ?

Jest to firma, która ma doświadczenie w dekoracji wnętrz to ponad 10 lat nieprzerwanej pracy w 17 różnych krajach i rynkach. Na stronie internetowej znajdziemy wiele pięknych inspiracji, zgodnych z obecnymi trendami designerskimi, oferta jest szeroka i regularnie poszerzana. Produkty na stronie są ułożone w kategorie, zatem szukanie wymarzonej dekoracji jest łatwe, proste i przyjemne. Produkty można nabyć w formie zrolowanego plakatu, jak również w postaci plakatu w ramie – z passepartout lub bez.

Co jeśli nie możesz się zdecydować?

Na stronie haveaniceart możesz wykorzystać gotowe zestawy, bo wiemy jak ważna jest spójność, gust, wystrój wnętrza i idealnie dopasowane elementy. To właśnie tworzą detale we wnętrzu i gotowe Art Sety przygotowane przez firmę.

Moje detale we wnętrzu to moja bajka jak już wiecie. Wybrałam zestaw plakatów stonowanych w kolorystyce pasującej do mnie i moich domowników. Postawiłam na jeden duży obraz w kontrastowych kolorach, które lubię. W zależności od nastroju, pory roku, świąt lub po prostu zmiany dekoracji mogę bez problemu wymieniać sam plakat bo przecież ramy już mam 🙂 Czyż nie jest to świetne rozwiązanie na szybką odmianę salonu, sypialni lub innego miejsca w domu, w którym zamieścimy plakaty od HAEANICEART ?

A tak prezentują się owe plakaty w moim salonie. Dwie wersje; jedna w różu, a druga w turkusie. Która bardziej przypadła Wam do gustu? A już niebawem święta i postanowiłam zaszaleć i znowu nadać iście świątecznego klimatu mojemu wnętrzu, a to za sprawą… Jesteście ciekawi jaki plakat wybrałam tym razem? CHcielibyście kod rabatowy na zakup plakatów u HAVEANICEART ?

plakat have a nice art

2 Replies to “Detale we wnętrzu – plakaty haveaniceart”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *