Zabawny nadruk na koszulce bawił mnie od zawsze.

W jesienno zimowej kolekcji wielu firm i marek odzieżowych znanych projektantów zabawny nadruk na koszulce nie jest rzadkością a wybór jest naprawdę imponujący. Są to zarówno zwierzęce i etniczne motywy, wzory geometryczne, królujące już od wiosny, slogany jak również nadruki z kreskówek. Ważne jest aby były wymowne, krzykliwe i jak najbardziej odważnie, a przede wszystkim print ma nas wyróżnić!

Ja bardzo upodobałam sobie zabawne slogany wyrażające pewne nastroje i poglądy. Jeśli zaś lubisz mieć coś nietypowego i oryginalnego, tego typu print możesz wykonać sama niewielkim nakładem pracy, wymyślając to co ci w duszy gra. Na białą lub czarną koszulkę za pomocą farb lub flamastrów do odzieży, które zakupisz np. w empiku.

W swojej stylizacji zdecydowałam się na bawełnianą bluzkę w kolorze brudnego turkusu, z zabawnym czarnym napisem. Wybrałam model z rękawem 3/4 myśląc już oczywiście o nadchodzącej jesieni oraz czarną mini z przezabawną i uroczą falbanką ( upolowaną w sinsay na wyprzedażach za jedyne 9,9 złotych. Całość dopełniłam sandałami na koturnie w podobnym kolorze co bluzka. Nieodzownym atrybutem mojego stylu są bransoletki, których i w tej stylizacji nie mogło zabraknąć.

Bluzka C&A

Spódnica Sinsay

Buty CCC Lasocki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *